Ads by Ydc.ir

لینک من LinkeMan.com فهرست وب سایتهای فارسی و دایرکتوری لینک های ایرانی نرم‌افزار امنیتی رایگان مایکروسافت به‌زودی عرضه می‌شود - آموزش کامپیوتر و شبکه های کامپیوتری
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بر اساس گزارش جدید منتشر شده، شرکت مایکروسافت آخرین نسخه از نرم‌افزار ضدویروس رایگان خود را به زودی عرضه می‌کند.
مایکروسافت طی بیانیه‌ای در این خصوص توضیح داد: «آخرین نسخه از نرم‌افزار Microsoft Security Essentials طی چند هفته آتی به صورت رایگان عرضه می‌شود».


شرکت مایکروسافت سال قبل برای نخستین بار این طرح را مطرح کرد و پس از گذشت مدتی در نوامبر گذشته اعلام کرد که این نرم‌افزار را با نام Morro وارد بازار می‌کند. این شرکت در همان زمان اظهار داشت که در حال ایجاد تغییرات گسترده در سیستم Windows Live OneCare خود است.


نسخه بتای نرم‌افزار Security Essentials در ماه ژوئن سال جاری به صورت عمومی عرضه شد. طی گزارش‌های موجود، تنها یک روز پس از عرضه عمومی این نرم‌افزار بیش از 75 هزار نفر آن را بارگذاری کردند تا مایکروسافت به هدف خود مبنی بر آزمایش عمومی این نرم‌افزار توسط کاربران برسد.


کارشناسانی که Security Essentials را مورد آزمایش قرار داده‌اند، بر این باورند که این نرم‌افزار امنیتی رایگان بدون آنکه کاربر را دچار مشکل خاصی کند، کار خود را انجام می‌دهد و قابلیت مقابله با انواع تهدیدهای امنیتی را د ارد

gagner de l'argent