Ads by Ydc.ir

لینک من LinkeMan.com فهرست وب سایتهای فارسی و دایرکتوری لینک های ایرانی بررسی وضعیت امنیتی سرور بصورت رایگان - آموزش کامپیوتر و شبکه های کامپیوتری
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

در هنگام راه اندازی شبکه و قرار دادن سرور های مورد نیاز در آن شبکه، یکی از مسائل مطرح حصول اطمینان از وضعیت امنیتی سرورها می باشد که این وضعیت وابسته به ساختار شبکه و همچنین ساختار سرور است. باید توجه داشت که وضعیت امنیتی یک سرور متناسب با سیستم عامل و بسته های نصب شده بر روی آن می باشد. به منظور آگاهی از وضعیت امنیتی سرور و دریافت گزارش امنیتی سرور مورد نظر می توان از وب سایت https://freescan3.qualys.com استفاده نمود که با ارائه سرویس بررسی وضعیت امنیتی بصورت Online موارد امنیتی و شکاف های احتمالی سرور بررسی شده و در نهایت نتایج بررسی های انجام شده بصورت گزارش در اختیار قرار داده می شود.شاید مهمترین ویژگی این برنامه را بتوان رایگان بودن و قابلیت دسترسی گسترده ی آن (با توجه به Online بودن بررسی) ذکر نمود.

همچنین در وب سایت شرکت Qualys  امکان استفاده از نرم افزارهای دیگر این شرکت بصورت Online و دانلود بعضی از آنها در حالت Trial وجود دارد. لازم به ذکر است زمینه کاری اصلی این شرکت در حوضه ی نرم افزارهای امنیتی شبکه می باشد.

gagner de l'argent