Ads by Ydc.ir

لینک من LinkeMan.com فهرست وب سایتهای فارسی و دایرکتوری لینک های ایرانی رایانه رومیزی یکپارچه دل رونمایی شد. - آموزش کامپیوتر و شبکه های کامپیوتری
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نخستین رایانه رومیزی یکپارچه Vostro دل با هدف کمک به شرکت‌های کوچک و متوسط برای صرفه‌جویی در فضای مورد نیاز برای رایانه‌ها عرضه شد.
به گزارش بخش خبر شبکه فن‌آوری اطلاعات ایران،از سایت ایسنا، تصمیم دل برای ساخت رایانه رومیزی یکپارچه به‌دنبال پژوهش‌های این فروشنده صورت گرفت که حاکی از تلاش شرکت‌ها برای کاهش فضای اشغال شده توسط رایانه‌ها است.
دل مدعی است دستگاه‌های Vostro جدید با داشتن تمامی امکانات یک رایانه رومیزی کامل تا سه چهارم فضای میز کاربر را آزاد می‌کنند.
این رایانه در سه مدل 17 و 18.5 و 19 اینچ با پردازنده اینتل، گرافیک توکار اینتل، رم حداکثر دو گیگابایتی و هارد 80 تا 250 گیگابایتی به فروش خواهد رفت و دارای پشتیبانی از وای فای و درایو نوری است و با قیمت 629 دلار آمریکا روانه بازارهای مختلف می‌شود.
کاربران این رایانه می‌توانند بین نسخه‌های اوبونتو یا نسخه‌های Home و Business ویندوز ویستا و ویندوز 7 انتخاب کنند.
طبق پیش‌بینی موسسه IDC، رایانه‌های رومیزی کوچک، یکپارچه و فوق کوچک تا سال 2013 حدود 38 درصد از مجموع بازار رایانه رومیزی را تشکیل می‌دهند و راهکارهایی که به سازمان‌ها کمک می‌کنند به سوی رایانه‌های صرفه‌جویی کننده در فضا مهاجرت کنند از موقعیت خوبی برای بهره بردن از این گرایش برخوردارند

gagner de l'argent