Ads by Ydc.ir

لینک من LinkeMan.com فهرست وب سایتهای فارسی و دایرکتوری لینک های ایرانی اولین رم 32 گیگابایتی دنیا تولید شد! - آموزش کامپیوتر و شبکه های کامپیوتری
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اولین رم 32 گیگابایتی دنیا تولید شد
خبرگزاری فارس: اگر چه در حال حاضر رم‌هایی با حافظه 2 یا 4 گیگابایتی روی رایانه‌ها نصب می‌شود و سرعت آن‌ها را به میزان قابل‌ملاحظه‌ای افزایش می‌دهد، اما شرکت سامسونگ از تولید نسل جدید رم‌ها با حافظه 32 گیگابایت خبر داده است.
به نقل از پی‌سی‌ورلد، در این محصول جدید 32 گیگابایت رم DDR3 روی یک قطعه سخت‌افزاری قرار گرفته است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند سرعت کامپیوتر خود را تا چندین برابر افزایش دهند.
این رم‌ها هنوز وارد بازار نشده‌اند، اما کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که نخستین رم‌های 32 گیگابایتی بازار که توسط سامسونگ تولید شده است، قیمت بالایی داشته باشد.
رم‌های 32 گیگابایتی سامسونگ در اصل متشکل از رم‌های 16 گیگابایتی دولایه هستند که روی یک قطعه سخت‌افزاری در کنار هم قرار گرفته‌اند و به کاربر امکان می‌دهند که بدون اشغال فضای زیاد، حافظه رم کامپیوتر خود را به میزان قابل‌ملاحظه‌ای افزایش دهند.
شرکت سامسونگ معتقد است که در کنار سخت‌افزارهای موجود نظیر پردازنده‌های چندهسته‌ای، رم 32 گیگابایتی می‌تواند مزایای فراوانی را به همراه داشته باشد. اما با این وجود، کاربران خانگی به احتمال قوی استفاده چندانی از این رم‌ها نخواهند برد.

gagner de l'argent